About Ukraine.

Форум про Украину

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум про Украину » Политический форум » Если начнутся выборы...


Если начнутся выборы...

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

мне вот интересно если начнутся выборы(на Украине) вы за кого\какую партию голосовать будете?!
я 100% против всех.Принципиально!

0

2

за кого буду голосовать не знаю, зато знаю за кого точно не буду голосовать - НСНУ.

0

3

а НСНУ это что ?Как расшифровывается?

0

4

народный союз "Наша Украина"

0

5

Kris написал(а):

народный союз "Наша Украина"

Ну за них естетсвенно голосовать никто небудет,они между собой разобратся немогут,а тут страной править собирались...

0

6

777 написал(а):

я 100% против всех.Принципиально!

+1
Голосуй, не голосуй - всёравно получишь...

0

7

Сборище антиукраинских, кремлевских жополизов. ГАНЬБА!!!

Слава Украине!

0

8

Ukraine написал(а):

Слава Украине!

Героям слава!

0

9

Ukraine написал(а):

Сборище антиукраинских, кремлевских жополизов.

Слово Ганьба в русском языке нету,вы бы для начала хоть бы один язык выучили,а то сразу на двух шпарите=).
причем ту Кремлевские жополизы?А ты каму жопу лижеш Нато ЕС и США?

0

10

Помоєму чим дальше то в НСНУ залишаться одні рагулі, типу Омельченка (застрелив би скотину).
Бачу що всі розумні люди починають втікати. Дуже надіюсь що затія Катеринчка буде здійснена в життя. Інакше голосувати не буде за кого точно. Але якщо проголосуєш проти всіх, то нічого хорошого не буде. Так чи інакше який муділо має прийти. А щоб прийщли такі скоти як проффесор, вітрянка чи простітутка петя, дуже дякую.

0

11

З приводу США, які всі так бояться. Питання слідуюче: якого хрена стоїть питання Москва чи Вашингтон? Щодо Москви, то дуже вам дякую, вже проходили. Згадайте 1932-1933-ті роки. І в додачу 46-й. А також якого хира мої родичі попали на Магадан!
Якщо Юля і Ющ таки куплені США то чого кокоси не пруться в Україну свій бізнес мутиити великими партія. Навіть ніфіга не купили.
З приводу НАТО, то дураків нагадаю що це є оборонний блок. А далі читати Конституцію України. Якщо б Україна була в НАТО, то таких питань я "Тузла" в 2004-му році не виникало б. І ніхто б не споглядав би на острів "Зміїний".
Коли вступати в НАТО, то не зараз. Армія не готова. Озброєня у нас 60-70-х років.
Регистрируйтесь, уважаемый

0

12

777 - а тобі від того краще, чи є таке слово, чи нема - все одно тобі ГАНЬБА!!! И для сильно образованых напишу по-русски - ПОЗОР!!!
Та на англійській - disgrace!!!
І на німецкій - blamage!!!

А ты каму жопу лижеш Нато ЕС и США?

Та якщо так хочеш, то сам правопис вивчи - А ты,(звертання) кому жопу лижешь;(перелік) НАТО(абривіатура),(однорідний член речення) ЕС и США? краще не займайся такою демогогією, це форум і в ньому співбесідники ведуть діалог зрозумілими фразами (інакше це призводить до монологу). Нарешті банальний смайлик - це теж не слово, і в лексиконі повсякденного мовлення не вживається. Але ж це форум...

0

13

Ukraine написал(а):

777 - а тобі від того краще, чи є таке слово, чи нема - все одно тобі ГАНЬБА!!!

И хорошо,будем считать что ты вывертился.

Ukraine написал(а):

це форум і в ньому співбесідники ведуть діалог зрозумілими фразами (інакше це призводить до монологу).

Мне это приятно слышать чесное слово,может зарегистрируетесь у нас,чтобы никто под вашим ником тут писать несмог?

0

14

Rainbow написал(а):

то таких питань я "Тузла" в 2004-му році не виникало б. І ніхто б не споглядав би на острів "Зміїний".

Мне как простому смертному на эту тузлу извиняюсь "глубоко насрать" как и на Курильские острова в России.

0

15

Ага, і якщо Вовочка Путін скаже віддавайте Львів, теж буде насрати?

0

16

Rainbow написал(а):

Ага, і якщо Вовочка Путін скаже віддавайте Львів, теж буде насрати?

мне - да.
хотя имхо Путину он нах не нужен

0

17

Ну звичайно. Якщо Вовочка приїде танку, то будете ніжки цілувати. Тепер я в цьому не сумніваєтесь.  :mad:

0

18

Rainbow написал(а):

Якщо Вовочка приїде танку, то будете ніжки цілувати. Тепер я в цьому не сумніваєтесь.

А если Буш приедит в Крым и будет там всеми Крымчанами командовать,ты тоже побежиш ему в ножки кланятся?

0

19

У США немає територіальних претензій до України  на відміну від Росії з її імперськими замашками. Тому таке виключається.
Але якщо якийсь підерас влізе, то піду його мочити. Пофіг якого кольору!

0

20

Rainbow написал(а):

У США немає територіальних претензій до України

А недогадываешся почему?

0

21

Знаю чому. США то не дикар як Росія і на чужу територію не претендує. На українську тим більше. З кокосами всі дежави чогось хочуть мати справу, а від Росії відхрещуються.
Взагалі до якої держави у США є теритріальні претензії! Факти в студію!

0

22

Rainbow написал(а):

Знаю чому. США то не дикар як Росія і на чужу територію не претендує.

:lol:  мега лол!!!ржунимагу...
тебе патриуту сюда wwwua.mybb.ru

0

23

Дуже логічне пояснення як саме США загрожує територіальній цілісності України.

0

24

Rainbow написал(а):

Знаю чому. США то не дикар як Росія і на чужу територію не претендує.

И на Ирак не претендует, и на Корею, и на Иран... Почему по вашему подняли шум подняли с их Ядерной программой?

0

25

И на Ирак не претендует, и на Корею, и на Иран... Почему по вашему подняли шум подняли с их Ядерной программой?

А що Іраку правління йде напряму з Вашингтона? Те що Буш поліз в Ірак, то й так ясно чого. І тих територій їм далеко не потрібно. Що їм потрібно, ми всі добре знаємо. Тут можу привести пряму аналогію: Чечня. Ідентично. Ні одну ні другу агресію особисто не підтримую. Коли воно закінчиться? Поки агресори не заберуться звідти, доти буде там війна. Зрештою Хусейн сам уе заварив.
Для тих хто зовсім зерений, ще скажу що є така проблема як утилізація старих боєприпасів. Так Росія і США пішли одинаковим шляхом. Тільки у випадку з Росією тут ще цікавіше. А США без всяких шуток розвязує військовий конфлікт і скидує весь непотріб. В Україні для прикладу, ще цікавіше вирішили - підірвали (у Новобогданівці) вже другий раз. Відмазки банальні. Але мені ці відмазки не те що смішні. В свій час працював з військовими і дуже знаю їхні порядки. Інколи маразматичні.
А якщо Росія така біла і пухнаста, то чого незаступились за Ірак?
Пн. Корея це взагалі маразм. Там якщо почнуть скидувати непотріб, то ще не скоро. Зрештою якщо копнути історію, то рука СССР там теж була присутня. Інакше корейські комуняки поздихали б.
Іран це та ж історія що і Іраком. Але вони співпрацюють з Європою. Тому імовіність, що США туди полізуть, мінімальна. А ще як ЄС домовиться з Іраном з поставками газу, то Буш буде курити в куточку.
Це так історія і політична ситуація.
А територіальних претензій до жодної з цих держав немає.
Зрештою ситуація з відносинами Іраку і США. Мені дуже нагадало відносини Росії і України. Тільки в інакшому контексті. США завжди грозить зброєю, причому попереджаючи. А Росія різними економічними і полтичними вибриками. Як і в першому випадку повинна бути якась розвязка.

0

26

Rainbow написал(а):

США завжди грозить зброєю, причому попереджаючи. А Росія різними економічними і полтичними вибриками.

Ещё вопрос, что для нас в данной ситуации лучше.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум про Украину » Политический форум » Если начнутся выборы...